19 Μαρτίου 2024 / 11:57 πμ

Δεν υπάρχει αυτό – Ξέρανε όλη την Ευρώπη ο Θρύλος!!!

Μπαλάρα και πρόκριση του Ολυμπιακού με 3-1 την Μίλαν!

Αν υπάρχει μια ομάδα που εκπροσωπεί επάξια την Ελλάδα στην περίοδο της κρίσης αυτός είναι ΜΟΝΟ ο Ολυμπιακός. Ήθελε νίκη με δυο γκολ επί της Μίλαν και έβαλε τρία! 3-1 με μπαλάρα, ευκαιρίες και τρομερή προσπάθεια σε έναν αγώνα που θα μείνει στην ιστορία. Ο Θρύλος πέρασε στην επόμενη φάση των “32” του Europa League με την αξία του και έγραψε ιστορία σε ένα ματς που έσπασαν καρδιές. Καμία Ελληνική ομάδα αυτή την περίοδο δεν μπορεί να κάνει αυτά τα πράγματα. Άξιος μιας ιστορίας που δεν έχει προηγούμενο, μιας ιστορίας που τον φέρνει στη θέση του μεγαλύτερου συλλόγου στην Ευρώπη σε ΟΛΑ τα σπορ….