28 Μαρτίου 2024 / 1:13 μμ

Τορίνο και Τζένοα κρατάνε τις αποστάσεις

Κρίσιμο ματς για την παραμονή στη Serie A με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του

Μάχη για την αποφυγή του υποβιβασμού δίνουν στη Serie A η Τορίνο και η Τζένοα. Και οι δύο θέλουν να κρατήσουν τις αποστάσεις από τη διαχωριστική γραμμή και να εξασφαλίσουν την παραμονή τους στη μεγάλη κατηγορία.

Η Τορίνο έχει 34 βαθμούς και η Τζένοα 30. Κάτω από τη γραμμή του υποβιβασμού βρίσκονται η Λέτσε με 29 πόντους, η Μπρέσια με 21 και η Σπαλ με 19.

Κρίσιμος είναι ο αγώνας της Τορίνο με την Τζένοα, ο οποίος  θα ξεκινήσει στις 20:30. Στην προηγούμενη αγωνιστική η Τορίνο, παρότι άνοιξε το σκορ στο ματς με την Ίντερ, δεν κατάφερε να αποφύγει την ήττα με 3-1. Η Τζένοα πήρε βαθμολογική ανάσα με τη νίκη 2-0 κόντρα στην ουραγό και καταδικασμένη σε υποβιβασμό Σπαλ.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στον αγώνα Τορίνο-Τζένοα στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Με 0% γκανιότα και ο αγώνας Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Στην Premier League, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έπαθε «έμφραγμα» στις καθυστερήσεις του αγώνα με τη Σαουθάμπτον. Κέρδιζε με 2-1 και στο 7ο λεπτό του έξτρα χρόνου δέχτηκε την ισοφάριση από τον Ομπαφέμι. Έχασε την ευκαιρία να ανέβει στην 3η θέση. Στόχος της είναι να τερματίσει στην πρώτη τετράδα για να πάρει το εισιτήριο για το Champions League.

Απόψε, στις 22:15, αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Κρίσταλ Πάλας, η οποία δεν έχει βαθμολογικό κίνητρο. Οι «μπέμπηδες», αν καταφέρουν να φύγουν με τη νίκη από το Sellhurst Park, θα πλησιάσουν στον 1 πόντο την 3η στη βαθμολογία Τσέλσι και θα πιάσουν στην 4η θέση τη Λέστερ.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στον αγώνα της Premier League, Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Σε όλα τα παιχνίδια της Premier League και της Serie A το Pamestoixima.gr προσφέρει το Boost Νίκης και το Bet Builder.