19 Μαρτίου 2024 / 6:00 πμ

Τελικό για την πρόκριση στους ομίλους δίνει απόψε η ΑΕΚ

Με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr ο αγώνας ΑΕΚ-Βόλφσμπουργκ στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του

Το εισιτήριο για τους ομίλους του Europa League κυνηγάει απόψε η ΑΕΚ. Στις 21:45 αντιμετωπίζει στο ΟΑΚΑ τη Βόλφσμπουργκ για τα play off της διοργάνωσης. Ο αγώνας είναι νοκ άουτ και θα διεξαχθεί χωρίς φιλάθλους. Σε περίπτωση ισοπαλίας η πρόκριση θα κριθεί στην παράταση ή στα πέναλτι.

Η ΑΕΚ, αν καταφέρει να περάσει το εμπόδιο της Βόλφσμπουργκ, θα μπει στους ομίλους του Europa League και θα δώσει επιπλέον τουλάχιστον έξι ευρωπαϊκά παιχνίδια.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στον αγώνα του Europa League, ΑΕΚ-Βόλφσμπουργκ στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Πολλά ειδικά στοιχήματα από το Pamestoixima.gr

Πολλές είναι οι στοιχηματικές επιλογές που έχουν οι παίκτες του Pamestoixima.gr για την αναμέτρηση της ΑΕΚ με τη Βόλφσμπουργκ.

Ανάμεσά τους είναι και τα ειδικά στοιχήματα για την πρόκριση, τη μέθοδο πρόκρισης (στην κανονική διάρκεια, την παράταση ή τα πέναλτι), το σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι, τα σκορ πολλαπλών επιλογών, το αυτογκόλ, την ομάδα που θα σκοράρει με πέναλτι, τη διαφορά νίκης, τον νικητή των κόρνερ, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, τη νίκη με μηδέν παθητικό.

Προσφέρονται ακόμα ειδικά στοιχήματα για τον παίκτη που θα σκοράρει, τον παίκτη που θα δεχτεί κάρτα, τον παίκτη που θα δώσει ασίστ, τον παίκτη που θα πετύχει το πρώτο και το τελευταίο γκολ, το λεπτό του πρώτου και του τελευταίου γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τα μονά/ζυγά γκολ και πολλά άλλα.

Με 0% γκανιότα και ο αγώνας Σλόβαν Λίμπερετς-ΑΠΟΕΛ

Το σημερινό πρόγραμμα των play off του Europa League περιλαμβάνει συνολικά 21 παιχνίδια. Ανάμεσά τους είναι και ο αγώνας Σλόβαν Λίμπερετς-ΑΠΟΕΛ, ο οποίος θα ξεκινήσει στις 20:00.

Η κυπριακή ομάδα, στην προηγούμενη φάση, απέκλεισε με 4-2 στα πέναλτι τη Ζρίνσκι, μετά από την ισοπαλία τους με 2-2 στην κανονική διάρκεια και την παράταση. Η Σλόβαν Λίμπερετς κέρδισε με 0-2 στο Βουκουρέστι τη Στεάουα.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα και στον αγώνα Σλόβαν Λίμπερετς-ΑΠΟΕΛ στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.