19 Μαρτίου 2024 / 5:01 πμ

Πρεμιέρα για την ΑΕΚ στην Ευρώπη με νοκ άουτ παιχνίδι στην Ελβετία

Σεν Γκάλεν-ΑΕΚ με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του

Στη μάχη των Κυπέλλων Ευρώπης μπαίνει απόψε η ΑΕΚ. Στις 21:30, στην Ελβετία, αντιμετωπίζει τη Σεν Γκάλεν σε νοκ άουτ παιχνίδι, της τρίτης προκριματικής φάσης του Europa League.

Με νίκη η ΑΕΚ θα προκριθεί στα play off, όπου θα αντιμετωπίσει την επόμενη Πέμπτη, στο ΟΑΚΑ, την νικήτρια του ζευγαριού Βόλφσμπουργκ-Ντέσνα.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στον αγώνα του Europa League, Σεν Γκάλεν-ΑΕΚ, στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Πολλά ειδικά στοιχήματα από το Pamestoixima.gr

Πολλές είναι οι στοιχηματικές επιλογές που έχουν οι παίκτες του Pamestoixima.gr για τον πρώτο ευρωπαϊκό αγώνα της ΑΕΚ.

Ανάμεσά τους είναι και τα ειδικά στοιχήματα για την πρόκριση, τη μέθοδο πρόκρισης (στην κανονική διάρκεια, την παράταση ή τα πέναλτι), το σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι, τα σκορ πολλαπλών επιλογών, το αυτογκόλ, την ομάδα που θα σκοράρει με πέναλτι, τη διαφορά νίκης, τον νικητή των κόρνερ, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, τη νίκη με μηδέν παθητικό.

Προσφέρονται ακόμα ειδικά στοιχήματα για το λεπτό του πρώτου και του τελευταίου γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τα μονά/ζυγά γκολ, τον παίκτη που θα σκοράρει, τον παίκτη που θα δεχτεί κάρτα, τον παίκτη που θα δώσει ασίστ, τον παίκτη που θα πετύχει το πρώτο και το τελευταίο γκολ και πολλά άλλα.