ΕΟΔΥ: Σε ποια σημεία θα πραγματοποιηθούν δωρεάν rapid test την Τρίτη

από fimotro

Σε 167 κεντρικά σημεία της επικράτειας θα βρίσκονται την Τρίτη οι Κινητές Ομάδες Υγείας του ΕΟΔΥ και θα πραγματοποιούν δωρεάν rapid test COVID-19.

Τα σημεία δωρεάν ελέγχου είναι τα ακόλουθα:

  1. Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 08:00-13:00
  1. Δ. Αμαρουσίου, Σταθμός ΗΣΑΠ Αμαρουσίου, 09:30-15:00
  2. Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00
  3. Δ. Ελευσίνας, Ά ΚΑΠΗ Ερμού & Πετράκη, Άνω Ελευσίνα, 09:30-15:00
  4. Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-17:00
  1. Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
  1. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00
  2. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Ευπαύλεως, 09:00-15:00
  3. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)
  4. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)
  5. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)
  6. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)
  7. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)
  8. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)
  9. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)
  10. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30
  11. Δ. Πυλαίας, Πέτρινο πολιτιστικό κέντρο, Πολυτεχνείου 11, 09:00-15:00
  12. Δ. Καλαμαριάς, εντός Δημοτικού Θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:00-15:00
  13. Δ. Θέρμης, Κέντρο covid δήμου Θέρμης, 1ο χμ ΕΟ Θέρμης- Τριαδίου, 13:00-19:00
  14. Δ. Θερμαϊκού, ΚΑΠΗ Περαίας, Ρωμανού 38, 09:00-15:00
  15. Δ. Αμπελοκήπων -Μενεμένης, Α ΚΑΠΗ Μενεμένης, Έλ. Αλεξίου 9, 09:00-15:00
  16. Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Διαβατών, Παν. Σπύρου 2, 13:00-19:00
  17. Δ.Λαγκαδά, Κέντρο Κοινότητας δήμου Λαγκαδά, πλησίον δημαρχείου Λαγκαδα, 09:30-15:00
  18. 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00
  19. 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία,  Ηρώων 4, 09:00-15:00
  20. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00
  21. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-20:30
  22. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-14:30
  23. Αιτωλοακαρνανία, Κτίριο Ναυπακτίας, 09:00-14:00
  24. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00-15:00
  25. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Γ.Ν. Αιτωλ/νιας (Νοσηλ. Μονάδα Αγρινίου), 08:30-12:00
  26. Άνδρος, Κ.Υ. Άνδρου 10:00-16:00
  27. Αργολίδα, Αίθουσα Δανάη- Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-14:00
  28. Αργολίδα, Κοινωνικό Ιατρείο, Ναύπλιο, 09:00-14:00
  29. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00
  30. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00
  31. Αρκαδία, Πλατεία Μεγαλόπολης, Μεγαλόπολη, 09:30-14:00
  32. Άρτα, Κέντρο Υγείας Άρτας-ISOBOX, 07:30-14:30
  33. Άρτα, Εκθεσιακό Κέντρο, 07:30-14:30
  34. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:15-20:15
  35. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου τομέα, 08:00-20:00
  36. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Οίκημα Μάνα και Παιδί, 08:30-14:30
  37. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Νοτίου τομέα, 08:30-14:30
  38. Αχαΐα, Σελιανίτικα Κοινοτικό γραφείο, 09:00-14:00
  39. Αχαΐα, Βραχνέικα Σταυροπούλειο πνευματικό κέντρο, 08:30-14:30
  40. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, Πινδάρου 112, 08:30-15:00
  41. Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30-15:00
  42. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00,
  43. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00-14:30
  44. Δράμα, Αγία Παρασκευή, Κοινότητα Αγίας Παρασκευής, 09:00-14:00
  45. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λεωφόρος Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30
  46. Έβρος, Νομαρχείο Αλεξανδρούπολης, Σουλίου 2, 09:00-15:00
  47. Έβρος, Κοινότητα Λαβάρων Σουφλίου, 09:30-12:00
  48. Έβρος, Κοινότητα Μικρού Δερειου, 12:30-14:30
  49. Έβρος, Κέντρο Υγείας Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:30-15:30
  50. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
  51. Εύβοια, Κέντρο Υγείας Ιστιαίας, 08:30-15:30
  52. Εύβοια, 5ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας, Νεάπολη, Τραλλέων 57, 09:00-15:00
  53. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, 08:30-14:30
  54. Ζάκυνθος, ΙΚΑ, 08:30-15:30
  55. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-15:00
  56. Ηλεία, Ζαχάρω Πνευματικό κέντρο, 09:00-15:00
  57. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
  58. Ημαθία, Δημοτικό Θέατρο Νάουσας, Βενιζέλου 25, 09:00-14:30
  59. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 10:00-13:30
  60. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
  61. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
  62. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00
  63. Ηράκλειο, Μοίρες, Πολύκεντρο Μοιρών, 10:00-13:00
  64. Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00
  65. Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30
  66. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-15:00
  67. Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00-16:00
  68. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-15:00
  69. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-14:00
  70. Καβάλα, Νομαρχία Καβάλας, 09:00-15:00
  71. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00
  72. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-15:30
  73. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-14:30
  74. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 -14:00
  75. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00
  76. Καρδίτσα, Δημαρχείο Σοφάδων, 10:30-12:30
  77. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-14:30
  78. Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30-15:30
  79. Καστοριά, Άργος Ορεστικό, 09:30-13:30
  80. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30
  81. Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00
  82. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-15:00
  83. Κιλκίς, Αξιούπολη, Πρώην ΔΕΥΑ- Δημοτικό Κατάστημα, 09:00-15:00
  84. Κιλκίς, Ευρωπός, Δημοτικό Κατάστημα, 09:00-15:00
  85. Κιλκίς, Νέα Σάντα, Σύλλογος Ποντίων, 09:00-15:00
  86. Κιλκίς, Πολύκαστρο, Κέντρο Υγείας Πολυκάστρου, 09:00-15:00
  87. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγαμου 62, 08:15-15:15
    Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15-19:30
  88. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 09:00-14:00
  89. Κως, Ιερού Λόχου 15, (πρώην Παιδικός Σταθμός), 08:00-15:00
  90. Κως, Δημαρχείο, 09:00-13:00
  91. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 93, 09:00- 15:00
  92. Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00-14:30
  93. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-15:30
  94. Λάρισα, Δημαρχείο. 09:00-15:00
  95. Λάρισα, ΟΣΕ, 09:00-20:00
  96. Λάρισα, Κ.Υ Φαρσάλων, 09:00-12:00
  97. Λάρισα, Μύλος του Παππά, 09:00-15:00
  98. Λάρισα, Εμπορικό Κέντρο Γαία, 09:00-15:00
  99. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00
  100. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30-14:45
  101. Λευκάδα, Παλιό Νοσοκομείο, Κτίριο ΕΚΑΒ, Α. Βαλαωρίτη 40, 08:00-15:00
  102. Λήμνος, ιατρείο Πορτιανού, 09:00-15:00
  103. Λήμνος, Μύρινα παλαιό Λιμάνι, 09:00-15:00
  104. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη, 08:30-15:00
  105. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 08:30-10:30
  106. Μαγνησία, Σταθμός ΚΤΕΛ Υπεραστικών Γραμμών Ν. Μαγνησίας, 11:00-14:00
  107. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30-15:30
  108. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00-14:00
  109. Μεσσηνία, Καρδαμύλη, Πρώην Δημοτικό Σχολείο, 09:30-13:30
  110. Μεσσηνία, Μελιγαλάς, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:00-13:00
  111. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00
  112. Ξάνθη, Διομήδεια, 09:00-13:00
  113. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-11:00
  114. Πάρος, ΚΑΠΗ Αλυκής, 11:30-12:30
  115. Πάρος, Νάουσα, Αίθουσα ΑΜΕΣ Νηρέα, 13:30-14:45
  116. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30
  117. Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών-Χατζηγιάννειο Κέντρο, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30
  118. Πιερία, Ανδρομάχη, Χώρος Εμποροπανήγυρης, 08:00-13:00
  119. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-15:00
  120. Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Φιλιππιάδας, 09:00-14:00
  121. Ρέθυμνο, Δημοτικός Κήπος Ρεθύμνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-15:00
  122. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 09:00-15:00
  123. Ροδόπη, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Συμεωνίδη και Υψηλάντου γωνία, Κομοτηνή, 09:00-15:00
  124. Ροδόπη, Αγροτικό Ιατρείο Μαρώνειας, 10:00-14:00
  125. Ρόδος, Πλατεία δημαρχείου Αφάντου, 09.00-14.00
  126. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00
  127. Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Κ.Υ Καρλοβάσου Σάμου, 08:00-14:30
  128. Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Γ.Ν. Σάμου, 08:00-11:20
  129. Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, Βαθύ, (στενό Τρ. Πειραιώς) 11:30-14:30
  130. Σάμος, Κοινοτικό Κατάστημα Υδρούσσας, 09:00-14:00
  131. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Σερρών, 08:30-19:30
  132. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Νιγρίτας, 09:00-15:00
  133. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Ροδολίβου, 09:30-14:30
  134. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Ηράκλειας, 09:00-15:00
  135. Σέρρες, ΚΑΠΗ Σιδηροκάστρου, 09:00-14:00
  136. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Στρυμονικού, 09:00-15:00
  137. Σκιάθος, Λιμάνι Σκιάθου, 08:00-15:30
  138. Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 09:00-15:00
  139. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00-16:00
  140. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30
  141. Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ, 09:30-14:30
  142. Τρίκαλα, Κοινοτικό Ιατρείο Βαθυρρεύματος, Πύλη, 09:00-09:30
  143. Τρίκαλα, Κεντρική Πλατεία Μεσοχώρας, Πύλη, 10:00-11:30
  144. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00-15:00
  145. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας, Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00-15:00
  146. Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Νέου Μοναστηρίου, Δήμος Δομοκού, 09:30-11:00
  147. Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Δομοκού, Δήμος Δομοκού, 11:30-13:30
  148. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30
  149. Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμυνταίου, 08:30-15:00
  150. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 08:00-14:00
  151. Φωκίδα, Κυριακοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο Ιτέας, 09:00-13:00
  152. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30
  153. Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00-15:00
  154. Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, (Κυδωνίας 29), 09:00-15:00
  155. Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κέντρου Υγείας Χανίων , (Λεωφόρος Καραμανλή 99), 09:00-12:00
  156. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30-14:00
  157. Χανιά, Δήμος Αποκορώνου ,( Ασή Γωνιά-Αίθουσα Υπολογιστών), 09:00-10:30
  158. Χανιά, Δήμος Αποκορώνου,( Βρύσες-Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου), 11:30-12:10
  159. Χανιά, Δήμος Αποκορώνου, (Φρες-Αίθουσα “Μανούσακας), 12:30-13:10
  160. Χανιά, Δήμος Αποκορώνου, (Νιό Χωριό-Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου), 13;40-14:30
  161. Χίος, Κ.Υ Χίου, Λετσαίνης 1 & Αγ. Ειρήνης, 09:00-14:30

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη περιήγηση σας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτήν τη σελίδα αποδέχεστε τα Cookies. Αποδοχή Περισσότερα